Programma Jeugddag Breda (20-8-20)

PROGRAMMA JEUGDDAG BREDA, ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020

        Bredase Ring,  Oranjeboomstraat  163 , 4812  EC  Breda

Weging 12.00 uur  ,  aanvang wedstrijden 14.00 uur

 

 

Partij            

Gewicht

 

Klasse      

RODE HOEK

 

BLAUWE HOEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHOLIER

 

    39

S

Marciano Schel

Delano Hoogendoorn 

 

MAN  3x1,5      10 oz             nr 1

3054 / Team HVO

3061 / Boxing Spijkenisse

 

 

 

JEUGD

 

69

S

Cem Dur

Mauro Molenaar

 

MAN  3x2      12 oz                 nr 2

1048 / Gym Vogel

5021 / Boksschool De Wâldhoek

 

SCHOLIER

   

   60/63

S

Tripp van Heck

Derron Cukas

 

MAN 3x1,5      10 oz               nr 3

3037 / The Golden Gloves Eindhoven

2003 / RBV Crooswijk

 

JUNIOR

   

    60

S

Jedidiah Manuela

Geale Meindertsma

 

MAN  3x2        10 oz               nr 4

3054 / Team HVO

5021 / Boksschool De Wâldhoek

 

JEUGD

 

67/64

S

Ruben Kuypers

Orhan Calisir

 

MAN  3x2      10 oz                 nr 5

3047 /  The Punch Boxing Tilburg

4049 / Boxing ®by Kasap

 

JUNIOR

   

    66

S

Daan de Bree

Johan de Bie

 

MAN  3x2        10 oz               nr 6

2006 / DOS Vlissingen

3004 / Bredase Ring

 

SCHOLIER

   

   50/52

S

Luca van Densven

Luca van der Vliet

 

MAN 3x1,5      10 oz               nr 7

3058 / Knockout Boxing Club

3062 / Boxinggym Holzken

 

SCHOLIER

   

 58/63

S

Donna Kregting

Aaliyah Hoppema

 

DAMES  3x1,5    10 oz          nr 8

4050 / Mack Gym

2003 / RBV Crooswijk

 

CADET

 

42/37

S

Heini Reuvers

Pieter Visser

 

MAN  3x1     10 oz                nr 9

3054 / Team HVO

4019 / Boksclub Twente

 

JUNIOR

   

63/64

S

Dany Rooijackers

Sang Le

 

MAN  3x2        10 oz             nr10

3062 / Boxinggym Holzken

3058 / Knockout Boxing Club

 

JUNIOR

   

60/61

S

Jesse te Riet Scholten

Lucas Maes

 

MAN  3x2        10 oz             nr11

4050 / Mack Gym

3004 / Bredase Ring

 

JUNIOR

   

70

B

Stan Maessen

Youssef Talibi

 

MAN  3x2        10 oz             nr12

3015 /  Olympia 75

3066 / Highschool of Boxing

 

JEUGD

 

75/76

S

Jochem Zuijdgeest

Ali Isik

 

MAN  3x2      12 oz               nr 13

2011 / RBV van t hof

4019 / Boksclub Twente

 

SCHOLIER

   

45/46

A/B

Dylan Vos

Felice Chamuleau

 

MAN  3x1,5        10 oz           nr14

2055 / Fightclub Gorinchem

4049 / Boxing ®by Kasap

 

CADET

 

50/56

S

Tooske Kwaks

Amy de Jong

 

DAMES  3x1     10 oz            nr 15

3054 / Team HVO

5022 / BV Klazienaveen

 

SCHOLIER

   

   69/64

S/B

Mick Heijsteeg

Sem Bruins

 

MAN 3x1,5      10 oz               nr 16

2055 / Fightclub Gorinchem

5003 / Boksvereniging Assen

 

SCHOLIER

   

   57/59

B

Nicky Wemer

Naoufal Dahou

 

MAN 3x1,5      10 oz               nr 17

1033 / Fightclub  Flevo

2011 / Haagse Directe

 

SCHOLIER

   

   60/66

S

Damian de Beer

Jay de Winter

 

MAN 3x1,5      10 oz               nr 18

3037 / The Golden Gloves Eindhoven

2011 / Van T Hof

 

JUNIOR

   

56

A

Amy Holzken

Josefien Betist

 

DAMES  3x2     10 oz             nr19

3062 / Boxinggym Holzken

2003 / RBV Crooswijk

 

JUNIOR

   

60/66

S

Maud van der Toorn

Selena Snoek

 

DAMES  3x2     10 oz             nr 20

2011 / Haagse Directe

3062 / Boxinggym Holzken

 

SCHOLIER

   

   46/48

S

Jairon Manuela

Ray Baart

 

MAN 3x1,5      10 oz               nr 21

3054 / Team HVO

4049 / Boxing ®by Kasap

 

JEUGD

 

63/57

B

Jens Johannesen

Dennis de Boer

 

MAN  3x3      10 oz                 nr 22

2003 / RBV Crooswijk

5021 / Boksschool De Wâldhoek

 

JEUGD

 

69

S

Quinten Verboom

Ewout Storm

 

MAN  3x2      12 oz                 nr 23

2003 / RBV Crooswijk

4049 / Boxing ®by Kasap

 

2003 / RBV Crooswijk

2003 / RBV Crooswijk

JEUGD

 

72/69

B

Mohammed Awad

David Hadzintoniou

 

MAN  3x3      12 oz                 nr 24

2055 / Fightclub Gorinchem

2011 / Van T Hof

 

JUNIOR

   

    63

A

Megan de Cler

Carmen de Jong

 

DAMES  3x2        10 oz          nr 25

2028/ BV Vermeulen Benthuizen

2011 / Van T Hof

 

 

 

 

 

PAUZE na partij 12

 

 

Skoalstrjitte 9287LV Twijzelerheide - - 06 12044475 - KVK 50227769

Openingstijden

Maandag 19:00 – 20:00 Jeugd training / 20:00 – 21:00 Recreatie/Wedstrijd training
Dinsdag 19:30 – 20:30 Wedstrijd training
Woensdag Gesloten
Donderdag 19:00 – 20:00 Jeugd training / 20:00 – 21:00 Recreatie/Wedstrijd training
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten
Cookie-instellingen aanpassen

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen.

Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.

  • Instellingen aanpassen
  • Alle cookies accepteren en verdergaan naar de site